Apartamente ne Sarande,

Sarande

Overview

ID: #540
Price: € 67,712
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Sarande
Bathrooms: 73
Bedrooms: 1
Area: 1m2
Rating:

About Property

Apartamente per shitje ne Sarande, Shqiperi

Albania Estate ka nje projekt shume te mire vetem 70 metra larg plazhit. Saranda Sea Resort ndodhet afer ish kampit te punetoreve ne Sarande dhe kemi studio, apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje.

Pershkrimi Gjeografik:

2 minuta larg plazhit. me kemb
20 minuta larg qendres se qytetit. me kembe
15 minuta larg shetitores me kembe
Distanca nga porti- 5 minuta.
1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
30 min me anije nga Korfuzi
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
Butrinti i famshëm arkeologjik është vetëm 20 min nga Saranda
Butrinti qe tani eshte pjese e UNESCO-s ndodhet vetëm 16 kilometra larg.
5 minuta nga Kalaja e Lekursit rekomandohet per tu vizituar, duke ofruar nje pamje te rrale te qytetit dhe gjirit te Sarandes.
Rruges për në Gjirokastër ne rekomandojmë të vizitoni Syri e Kaltër.
Fshatrat ne bregdet tashme jane te lidhura direkt me detin.
30 minuta nga Plazhi në Lukovë
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
2 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
1 orë nga Gjirokastra

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace