Apartamente per shitje Saranda Apollonia,

Sarande

Overview

ID: #597
Price: € 58,000
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Sarande
Bathrooms: 2
Bedrooms: 1
Area: 100m2
Rating:

About Property

Apartamente per shitje Saranda Apollonia

Albania Estate ka disa apartamente per shitje ne Sarande afer Portit te Qytetit. Keto apartamente ndodhen vetem 50 metra larg plazhit dhe 5 minuta larg qendres se qytetit.

Karakteristikat Kryesore:

29 Apartamente per shitje
Apartamente nga 39,900 Euro
Madhesia e Apartamenteve nga 70m2 – 120m2
Apartamentet jane 1+1 dhe 2+1
Rezidenca eshte e kompletuar
Rezidenca ka 10 kate
Ashensor ne Rezidence
Ballkone me pamje deti
5 Minuta larg nga qendra e qytetit
20 minuta nga Butrinti

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace

Map