Hotel ne Sarande,

Sarande

Overview

ID: #553
Price: € 350,000
Type: Hotel
Contract: Shitje
Location: Sarande
Bathrooms: 8
Bedrooms: 10
Area: 500m2
Rating:

About Property

Hotel per shitje ne Sarande – Hotel për Shitje – 500 m²

Hotel Saranda është një hotel familjar dhe shumë I rehatshëm. Hoteli është ndërtesë e re dhe ndodhet vetëm disa metra larg nga Deti Jon. Hoteli është i vogël dhe i këndshëm. Hoteli ka një plazh privat të mirëmbajtur, ku mund të bëni banjo dielli në shezlongët e hotelit.

Dhomat e hotelit janë shumë të rehatshme dhe kanë mobilim standard. Dhomat janë të lyera me shumë shije dhe kanë pamje nga deti.

Restoranti i hotelit ofron për kënaqësinë tuaj gatime të shijëshme tradicionale vendase dhe mesdhetare, pregatitura me përbërës të freskët.

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace