Papafingo ne Sarande,

Sarande

Overview

ID: #565
Price: € 130,000
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Sarande
Bathrooms: 3
Bedrooms: 3
Area: 150m2
Rating:

About Property

Papafingo per shitje ne Sarande – Apartament për Shitje – 156 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te bukur me pamje te paster te detit. Apartamenti eshte me 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

Karakteristikat Kryesore:

Madhesia e Apartamentit: 156m2
3 Dhoma Gjumi
3 Banjo
Sallon te Madh
Pamje te paster ballore te detit
Kondicioner
Apartamenti eshte ne katin 7
Rezidenca ka 10 kate
30 metra larg plazhit
100 metra nga qendra e qytetit

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace