Apartamente ne Sarandë ,

Sarande

Overview

ID: #492
Price: € 52,800
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Sarande
Bathrooms: 1
Bedrooms: 1
Area: 68m2
Rating:

About Property

Apartamente per shitje ne Sarande Shqiperi –

Albania Estate ju ofron apartamente shumë të mira te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.

Karakteristikat Kryesore:

46 Apartamente në dispozicion
Apartamente me madhësi prej 68m2 – 160m2
Apartamente 1+1 dhe 2+1
Rezidenca është e përfunduar
Vendbanimi ka 8 kate
Muret e jashtme me termoizolim.
Parkim nëntokë.
Dyqane ne residence.
Ballkon me pamje nga deti.
Shikime pa pengesa detit
20% nen cmimin e tregut
50 metra nga shëtitorja dhe plazhi
20 minuta nga Butrinti
Zyra jone në Sarandë ne gatishmeri për çdo pyetje.
Saranda Alba – Vendndodhja Perfekte

Pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
Një mundësi të papaguara për të investuar në një zone me nje rritje Lartë
Pritet norma minimale rritje 20%
50 metra nga plazhi

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace