Archives

Apartamente per shitje Saranda Apollonia

1

Apartamente per shitje Saranda Apollonia

Albania Estate ka disa apartamente per shitje ne Sarande afer Portit te Qytetit. Keto apartamente ndodhen vetem 50 metra larg plazhit dhe 5 minuta larg qendres se qytetit.

Karakteristikat Kryesore:

29 Apartamente per shitje
Apartamente nga 39,900 Euro
Madhesia e Apartamenteve nga 70m2 – 120m2
Apartamentet jane 1+1 dhe 2+1
Rezidenca eshte e kompletuar
Rezidenca ka 10 kate
Ashensor ne Rezidence
Ballkone me pamje deti
5 Minuta larg nga qendra e qytetit
20 minuta nga Butrinti

Apartament i mobiluar ne Orikum

1

Apartament te mobiluar per shitje ne Orikum Vlore – Apartament për Shitje – 59 m²

Apartament per shitje ne Orikum Vlore. Vetem 10 minuta larg plazhit ne kembe dhe me pamje shume te bukura te malit dhe detit. Apartamenti eshte i mobiluar.

Karakteristikat Kryesore:

Madhesia e Apartamentit: 59m2
Vendodhja: Orikum, Vlora
Ne Rivieren Shqiptare
E Mobiluar
Me Kondicioner dhe per ngrohje
Apartamenti ka gjithvka per te jetuar qetesisht
10 Minuta ne kembe nga plazhi
Pamje nga malet dhe deti
Pishne
Dhome gjumi dyshe
Ballkon te Madh
Banjo te madhe
Kati 4
Ballkoni ka pamje nga malet dhe deti
Pagesa e mirembajtjes eshte vetem 100 Euro/Vit

Papafingo ne Sarande

20131030_124431

Papafingo per shitje ne Sarande – Apartament për Shitje – 156 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te bukur me pamje te paster te detit. Apartamenti eshte me 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

Karakteristikat Kryesore:

Madhesia e Apartamentit: 156m2
3 Dhoma Gjumi
3 Banjo
Sallon te Madh
Pamje te paster ballore te detit
Kondicioner
Apartamenti eshte ne katin 7
Rezidenca ka 10 kate
30 metra larg plazhit
100 metra nga qendra e qytetit

Hotel ne Sarande

Saranda Hotel

Hotel per shitje ne Sarande – Hotel për Shitje – 500 m²

Hotel Saranda është një hotel familjar dhe shumë I rehatshëm. Hoteli është ndërtesë e re dhe ndodhet vetëm disa metra larg nga Deti Jon. Hoteli është i vogël dhe i këndshëm. Hoteli ka një plazh privat të mirëmbajtur, ku mund të bëni banjo dielli në shezlongët e hotelit.

Dhomat e hotelit janë shumë të rehatshme dhe kanë mobilim standard. Dhomat janë të lyera me shumë shije dhe kanë pamje nga deti.

Restoranti i hotelit ofron për kënaqësinë tuaj gatime të shijëshme tradicionale vendase dhe mesdhetare, pregatitura me përbërës të freskët.

Apartamente ne Sarande

1

Apartamente per shitje ne Sarande, Shqiperi

Albania Estate ka nje projekt shume te mire vetem 70 metra larg plazhit. Saranda Sea Resort ndodhet afer ish kampit te punetoreve ne Sarande dhe kemi studio, apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje.

Pershkrimi Gjeografik:

2 minuta larg plazhit. me kemb
20 minuta larg qendres se qytetit. me kembe
15 minuta larg shetitores me kembe
Distanca nga porti- 5 minuta.
1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
30 min me anije nga Korfuzi
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
Butrinti i famshëm arkeologjik është vetëm 20 min nga Saranda
Butrinti qe tani eshte pjese e UNESCO-s ndodhet vetëm 16 kilometra larg.
5 minuta nga Kalaja e Lekursit rekomandohet per tu vizituar, duke ofruar nje pamje te rrale te qytetit dhe gjirit te Sarandes.
Rruges për në Gjirokastër ne rekomandojmë të vizitoni Syri e Kaltër.
Fshatrat ne bregdet tashme jane te lidhura direkt me detin.
30 minuta nga Plazhi në Lukovë
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
2 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
1 orë nga Gjirokastra

Gjiri i Lalzit Durres

Beach-1

Shiten Apartamente ne Gjirin e Lalzit, Shqiperi

Apartamente dhe Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit. Lalzit Bay Resort & Spa është një Resort luksoz në bregdetin Adriatik të Shqipërisë. Fshati Turistik do të ketë një Hotel të mirënjohur ndërkombëtar, shërbime premium për kohën e lirë dhe specifikime të larta të vilave dhe apartamenteve.

Shërbimet Eksluzive

Lalzit Bay Resort do të ofrojë një gamë të gjërë shërbimesh ku përfshihen:

Bare në Plazh, restorante, bar-kafe
Pishina
Restorante dhe Boutique
Spa dhe qëndra Wellness
Aktivitete familjare dhe crèche
Limuzinë nga aeroporti dhe linjë autobuzi për në rezort
Gjithashtu do të ketë një zyrë menaxhimi për shërbimet e shitjeve dhe qeradhënieve
Rezorti do të menaxhohet nga një kompani menaxhuese e mirënjohur.

Shtepi ne Vlore per shitje

SAM_1798

Shiten apartamente ne vijen e pare ne Vlore. Cmimet ne kete zone variojne nga 900-1100 Euro. Kjo rezidence ne vije te pare ofrohet me 750 Euro/m2.

Vlora New Beach Residence:

Kompleksi residencial I vendosur ne vije te pare
Vetem 30 m nga plazhi public i qytetit
Ai konsiston ne 3 blloqe apartamentesh
Ne hapesirat e sherbimeit do te kete: bar, restorante, pishine, qender tregetare etj.
Cmimet fillojne nga 750 Euro/m2 me pamje deti
Vendndodhja:

Pamje fantastike te Vlores dhe ishullit te Sazanit
I vendosur ne zonen me te preferuar te Vlores
Distanca nga porti- 5 minuta
Distanca ng aqendra e qytetit- 10 minuta
Distanca nga Aeroporti Nderkombetar I inasit- 130 Km
Distanca nga Kryeqyteti- 140 Km
Cmimi per 1 m2 fillon nga- 670 Euro
20% nen vleren e tregut

Apartamente ne Vlore

Vlora Golden Pictures5

Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

Albania Estate ka nje apartament per shitje ne Rezidencen Vlora Golden. Kompleksi Residencial i perbere nga 3 objekte me 3 kate banimi. Ambjent Sherbimesh, Parkim, Pishine Verore dhe Dimerore. Manaxhim dhe Siguri 24h. Rezidenca ofron ambjente banimi dhe relaxues me nje infrastukture moderne dhe nje pamje magjepse nga gjiu detar i Vlores.

Karakteristikat Kryesore:

Godina te uleta me pamje mahnitese te Vlores dhe ishullit te Sazanit
Kompleksi ka 3 Objekte Banimi me 3 kate banimi
Perfshin 3 blloqe qe do ndertohen ne 3 faza me 5 kate rezidenciale e 2 kate komerciale
Rezidenca ofron studio/garsoniere, apartamente 1+1 dhe 2+1
Pishine Dimerore dhe Verore
Gym dhe Spa
Parkim dhe Siguri
Pagesa behet me pjese dhe jo menjehere
Cmimi eshte okazion

Apartamente ne Sarandë

Saranda Alba Residence6

Apartamente per shitje ne Sarande Shqiperi –

Albania Estate ju ofron apartamente shumë të mira te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.

Karakteristikat Kryesore:

46 Apartamente në dispozicion
Apartamente me madhësi prej 68m2 – 160m2
Apartamente 1+1 dhe 2+1
Rezidenca është e përfunduar
Vendbanimi ka 8 kate
Muret e jashtme me termoizolim.
Parkim nëntokë.
Dyqane ne residence.
Ballkon me pamje nga deti.
Shikime pa pengesa detit
20% nen cmimin e tregut
50 metra nga shëtitorja dhe plazhi
20 minuta nga Butrinti
Zyra jone në Sarandë ne gatishmeri për çdo pyetje.
Saranda Alba – Vendndodhja Perfekte

Pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
Një mundësi të papaguara për të investuar në një zone me nje rritje Lartë
Pritet norma minimale rritje 20%
50 metra nga plazhi