Apartament i mobiluar ne Orikum,

Orikum

Overview

ID: #582
Price: € 42,000
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Orikum
Bathrooms: 1
Bedrooms: 1
Area: 59m2
Rating:

About Property

Apartament te mobiluar per shitje ne Orikum Vlore – Apartament për Shitje – 59 m²

Apartament per shitje ne Orikum Vlore. Vetem 10 minuta larg plazhit ne kembe dhe me pamje shume te bukura te malit dhe detit. Apartamenti eshte i mobiluar.

Karakteristikat Kryesore:

Madhesia e Apartamentit: 59m2
Vendodhja: Orikum, Vlora
Ne Rivieren Shqiptare
E Mobiluar
Me Kondicioner dhe per ngrohje
Apartamenti ka gjithvka per te jetuar qetesisht
10 Minuta ne kembe nga plazhi
Pamje nga malet dhe deti
Pishne
Dhome gjumi dyshe
Ballkon te Madh
Banjo te madhe
Kati 4
Ballkoni ka pamje nga malet dhe deti
Pagesa e mirembajtjes eshte vetem 100 Euro/Vit

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace