Shtepi ne Vlore per shitje,

Vlore

Overview

ID: #516
Price: € 44,250
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Vlore
Bathrooms: 1
Bedrooms: 1
Area: 59m2
Rating:

About Property

Shiten apartamente ne vijen e pare ne Vlore. Cmimet ne kete zone variojne nga 900-1100 Euro. Kjo rezidence ne vije te pare ofrohet me 750 Euro/m2.

Vlora New Beach Residence:

Kompleksi residencial I vendosur ne vije te pare
Vetem 30 m nga plazhi public i qytetit
Ai konsiston ne 3 blloqe apartamentesh
Ne hapesirat e sherbimeit do te kete: bar, restorante, pishine, qender tregetare etj.
Cmimet fillojne nga 750 Euro/m2 me pamje deti
Vendndodhja:

Pamje fantastike te Vlores dhe ishullit te Sazanit
I vendosur ne zonen me te preferuar te Vlores
Distanca nga porti- 5 minuta
Distanca ng aqendra e qytetit- 10 minuta
Distanca nga Aeroporti Nderkombetar I inasit- 130 Km
Distanca nga Kryeqyteti- 140 Km
Cmimi per 1 m2 fillon nga- 670 Euro
20% nen vleren e tregut

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace

Map