Apartamente ne Vlore,

Vlore

Overview

ID: #504
Price: € 54,516
Type: Apartament
Contract: Shitje
Location: Vlore
Bathrooms: 2
Bedrooms: 1
Area: 77m2
Rating:

About Property

Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

Albania Estate ka nje apartament per shitje ne Rezidencen Vlora Golden. Kompleksi Residencial i perbere nga 3 objekte me 3 kate banimi. Ambjent Sherbimesh, Parkim, Pishine Verore dhe Dimerore. Manaxhim dhe Siguri 24h. Rezidenca ofron ambjente banimi dhe relaxues me nje infrastukture moderne dhe nje pamje magjepse nga gjiu detar i Vlores.

Karakteristikat Kryesore:

Godina te uleta me pamje mahnitese te Vlores dhe ishullit te Sazanit
Kompleksi ka 3 Objekte Banimi me 3 kate banimi
Perfshin 3 blloqe qe do ndertohen ne 3 faza me 5 kate rezidenciale e 2 kate komerciale
Rezidenca ofron studio/garsoniere, apartamente 1+1 dhe 2+1
Pishine Dimerore dhe Verore
Gym dhe Spa
Parkim dhe Siguri
Pagesa behet me pjese dhe jo menjehere
Cmimi eshte okazion

General amenities

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cable TV
 • Frigorifer
 • Internet
 • Kondicioner
 • Pamje Deti
 • Parket
 • Parkim
 • Pishine
 • Sistem Ngrohje
 • Tarrace